Inline HTML

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Orle Pióro Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-222) przy Al. Jerozolimskich 179 oraz podmioty współpracujące, w tym należące do Grupy Kapitałowej Platformy Mediowej Point Group SA, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ustaw nr 133 poz.883) w celu realizacji usług oraz w celach marketingowych. Oświadczam, że jestem świadom, iż przysługuje mi prawo wglądu do moich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania i usuwania.

LISTY

Drodzy Czytelnicy!

Dziękujemy za wszystkie Państwa listy i e-maile. Przypominamy, by korespondencję elektroniczną kierować na adres: listy@dorzeczy.pl.

Murem za panią kurator

Przykro mi było słuchać wypowiedzi polityków opcji, na którą głosowałam, którzy nawoływali do dymisji pani kurator Barbary Nowak, która głośno powiedziała o oczywistej oczywistości – że działanie szczepionek przeciw COVID nie jest dogłębnie zbadane. Cieszę się, że wygrał rozsądek, ale musimy być gotowi na więcej takich bitew i w żadnej z nich nie ustępować. K.C.

Sprostowanie

W związku z opublikowaniem w dniu 10 stycznia 2022 r. artykułu pt. „Niemiecka obstrukcja” autorstwa Tomasza Rowińskiego („Do Rzeczy”) Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego informuje, że inicjatywa wspólnego apelu do obywateli niemieckich o zwrot zagrabionych dóbr kultury podczas drugiej wojny światowej nie należała do minister kultury Moniki Grütters. Propozycja wspólnego listu ministrów kultury została wysunięta przez wicepremiera Piotra Glińskiego.

Anna Pawłowska-Pojawa,

dyrektor Centrum Informacyjnego,

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Spis treści

Spis treści schowaj

Pobierz wersję PDF

Ostatnie wydania

Zobacz archiwum wydań